Peeling całego ciała

Aromatyczny peeling całego ciała dobierany indywidualnie do potrzeb skóry oraz oczekiwań i upodobań klienta. Zabieg doskonale złuszcza zrogowaciały naskórek, odświeża, oczyszcza i regeneruje skórę przywracając jej blask i witalność.

Czas trwania zabieg 30 minut – Cena 80 zł.

Peeling całego ciała połączony z masażem

Zabieg doskonale złuszcza zrogowaciały naskórek, odświeża, oczyszcza, regeneruje i nawilża skórę przywracając jej blask i witalność.

Masaż jest doskonałą metodą na przywrócenie równowagi fizycznej i emocjonalnej. Dotyk, w połączeniu z aromaterapią przynosi ukojenie, odprężenie, niweluje napięcia mięśniowe, rozluźnia i wycisza. Celem masażu jest przywrócenie harmonii oraz wyciszenie ciała i umysłu.

Czas trwania zabiegu 90 minut – Cena 250 zł

Pielęgnacyjny zabieg na ciało

Aromatyczny zabieg na ciało odbudowuje i chroni naskórek przynosząc intensywne i długotrwałe nawilżenie, na przykład po ekspozycji na słońce. Redukuje cellulit, odżywia i dotlenia komórki skóry. Poprawia krążenie krwi pobudzając naturalne mechanizmy oczyszczająco – drenujące. Zabieg składa się z aromatycznego peelingu, nałożenia regenerującej i odżywczej maski na całe ciało, masażu relaksacyjnego. Zabieg zapobiega suchości i szorstkości skóry, odświeża, ujędrnia i dodatkowo relaksuje oraz poprawia samopoczucie związane ze stresem i zmęczeniem.

Zapach towarzyszący zabiegowi jest indywidualnie dobierany przed zabiegiem. Dostępne aromaty są zmieniane w zależności od pory roku.

 Czas trwanie zabiegu 90 minut (peeling całego ciała + nawilżająca maska + masaż) – Cena 250 zł