Masaż dla kobiet w ciąży

Ciąża jest szczególnym i niezwykłym czasem, który każda kobieta pragnie przeżyć w sposób wyjątkowy i świadomy. W okresie ciąży ciało kobiety ulega licznym zmianom, takim jak obrzęki kończyn, wzrost wagi, złe samopoczucie, bóle pleców, suchość i szorstkość skóry. Masaż pomaga zwalczyć te dolegliwości i cieszyć się tym szczególnym czasem. Poprzez dotyk i oddziaływanie na wszystkie zmysły, ciało relaksuje się, odpręża i wycisza. Dzięki temu wpływamy również korzystnie na dziecko, ponieważ spokój matki działa kojąco na malucha. Masaż dla kobiet ciężarnych harmonizuje ciało i umysł, przywraca równowagę matki i dziecka oraz dba o skórę, nawilżając, odżywiając, poprawiając krążenie, uelastyczniając, ujędrniając, zapobiegając pojawianiu się rozstępów oraz przygotowując skórę do lepszej i szybszej regeneracji po porodzie.

Czy są przeciwskazania do masażu w ciąży?

Masaż relaksacyjny w ciąży to wspaniałysposób, aby zadbać o siebie, Maleństwo oraz zrelaksowac swoje ciało i umysł. Jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to nie ma przeciwskazań do masażu relaksacyjnego i można go wykonywać od II trymestru ciąży do samego porodu.

Dla bezpieczeństwa i komfortu Mamy i Maluszka przed masażem proszę o zaświadczenie od lekarza prowadzącego, że nie ma przeciwskazań do masażu i ciąża rozwija się prawidłowo. 


Czas trwania masażu 60 minut – Cena 160 zł
Masaż pleców 30 minut – Cena 90 zł