Nazywam się Ania Kolińska i zapraszam do wyjątkowego miejsca, jakim jest Gabinet Zdrowia i Pielęgnacji Kobiet.
Gabinet otworzyłam w 2014 roku. To miejsce, które powstało z miłości, pasji oraz chęci stworzenia gabinetu kosmetycznego, który będzie miejscem wyciszenia, relaksu i pielęgnacji zarówno ciała jak i ducha. Zależy mi, aby każdy zabieg odbywał się w wyjątkowym klimacie i przytulnych wnętrzach.
Tytuł mgr kosmetologii uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Swoją wiedzę stale poszerzam na kursach i szkoleniach. W 2013 roku ukończyłam także kurs terapii i masażu dla kobiet w ciąży i niemowląt. Pracę kosmetologa staram się łączyć z naturalnymi metodami pielęgnacji i zdrowia. Tę możliwość dają mi ukończone studia podyplomowe z zakresu ziołolecznictwa.
Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, ciała oraz masażach relaksacyjnych. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdej klientki.
Zależy mi, aby każda z pań poczuła się piękna i wyjątkowa, by po każdym zabiegu nie tylko skóra wyglądała promiennie, ale także na twarzy każdej z Was pojawił się uśmiech.